Ekologiška sviestinio moliūgo, morkų ir bolivinių balandų košytė kūdikiams. Jau paruošta valgyti. Be glitimo. 190g.

3,30 EUR

Ekologiška sviestinio moliūgo, morkų ir bolivinių balandų košytė kūdikiams nuo 10 mėn. . Jau paruošta valgyti. Be glitimo. 190g.

Be pridėtinio cukraus*, be druskos, be konservantų. *turi natūralios kilmės cukraus.


Kiekis

Puikus supermaistas skubantiems, keliaujantiems. Galima valgyti šaltą ar pašildytą. Pašildyti galima mikrobangų krosnelėje ~30 sek. ar šilto vandens dubenėlyje. Prieš duodant kūdikiui visada patikrinkite temperatūrą patys.
Nepakeičiama alternatyva kokybiško ir saugaus maisto sandarioje pakuotėje. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvaroti per 24 valandas.

Maistinė vertė (100 g) –41kcal/172kj, riebalai 0,4g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1g), angliavandeniai 8,4g,

(iš kurių cukrų 3,9g), skaidulos 1,2g, baltymai 1,4g, druska 0,03g.

Sviestinis moliūgas (36%), morkos (29%), bolivinės balandos (18%).
Be pridėtinio cukraus*, be druskos, be konservantų. *turi natūralios kilmės cukraus.


3770002946213
3 Prekės

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  • Nauja

Erškėtuogių tyrelė, ekologiška (220g.)

4,70 EUR

Tyrelėje yra tik natūralių vitaminų ir mineralų, kurie yra išsaugomi dėl minimalaus pasterizavimo ir slėgio taikymo ekologinės gamybos proceso metu. Sudėtyje nėra cukraus, druskos, krakmolo, miltų, pridėtų vitaminų, vandens, GMO, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų.Be glitimo.

Specialios medicininės paskirties mišinys Frisolac gold PEP AC esant vidutinei ir sunkiai alergijai

17,60 EUR

Specialios medicininės paskirties mišinys Frisolac gold PEP AC esant vidutinei ir sunkiai alergijai karvės pieno baltymams kūdikiams 0-12 mėn. FRIESLAND CAMPINA, 400 g.

Frisolac Gold Pep AC yra specialios medicininės paskirties maisto produktas, kurio pagrindą sudaro ypatingai smulkiai (ekstensyviai) hidrolizuoti karvės pieno kazeino baltymai. Frisolac Gold Pep AC mišinys  vartojamas  nežindomų kūdikių nuo gimimo  iki 12 mėn. amžiaus mitybos reguliavimui, paskyrus gydytojui ir tolimesnėje gydytojo priežiūroje, nustačius vidutinio ar sunkaus laipsnio alergiją karvės pieno baltymams. Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui.