Ekologiška kriaušių tyrelė 2*100g

1,90 EUR

Ekologiška kriaušių tyrelė be pridėtinio cukraus 2*100g.

Kiekis

Tyrelėje yra tik natūralių vitaminų ir mineralų, kurie yra išsaugomi dėl minimalaus pasterizavimo ir slėgio taikymo ekologinės gamybos proceso metu. Sudėtyje nėra cukraus, druskos, krakmolo, miltų, pridėtų vitaminų, vandens, GMO, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų

Sudėtis: 

100% kriaušių tyrė. * - iš ekologinių ūkių. Be glitimo.

Maistinė vertė 100 g:  270kJ / 64kcal, riebalai 0,2g, iš kurių - sočiųjų riebalų rūgščių 0g, angliavandeniai 14g, iš kurių- cukrų 14g (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), baltymai 0,5 g, skaidulos 2g, druska 0,01g.

Laikyti nuo 0 iki +25°С laipsnių temperatūroje.
Atidarytą indelį galima laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 1 dieną.

Sudedamosios dalys: kriaušės*. *ekologiška žaliava.


8017977009198
5 Prekės

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Specialios medicininės paskirties mišinys Frisolac gold PEP AC esant vidutinei ir sunkiai alergijai

17,60 EUR

Specialios medicininės paskirties mišinys Frisolac gold PEP AC esant vidutinei ir sunkiai alergijai karvės pieno baltymams kūdikiams 0-12 mėn. FRIESLAND CAMPINA, 400 g.

Frisolac Gold Pep AC yra specialios medicininės paskirties maisto produktas, kurio pagrindą sudaro ypatingai smulkiai (ekstensyviai) hidrolizuoti karvės pieno kazeino baltymai. Frisolac Gold Pep AC mišinys  vartojamas  nežindomų kūdikių nuo gimimo  iki 12 mėn. amžiaus mitybos reguliavimui, paskyrus gydytojui ir tolimesnėje gydytojo priežiūroje, nustačius vidutinio ar sunkaus laipsnio alergiją karvės pieno baltymams. Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui.

Erškėtuogių tyrelė, ekologiška (220g.)

4,70 EUR

Tyrelėje yra tik natūralių vitaminų ir mineralų, kurie yra išsaugomi dėl minimalaus pasterizavimo ir slėgio taikymo ekologinės gamybos proceso metu. Sudėtyje nėra cukraus, druskos, krakmolo, miltų, pridėtų vitaminų, vandens, GMO, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų.Be glitimo.