Tapijokos krakmolo perlai 500g.

4,49 EUR

Tapijoka - krakmolas, išgaunamas iš valgomųjų maniokų šakniagumbių.

Tapijokos krakmolas vartojamas kaip tirštiklis sriubų, padažų, kremų, pudingų, gėrimų ir kitų desertų gamybai. Gali būti įvairių formų: dribsnių, miltų, rutuliukų, lazdelių.

Rekomenduojama alergiškiems žmonėms. Tai vienas gryniausių ir švariausių krakmolo rūšių, tinkančių patiekalams be glitimo gaminti.

Kiekis
Išparduota

Tapijoka – krakmolas, išgaunamas iš valgomųjų maniokų šakniagumbių. Valgomasis maniokas – karpažolinių šeimos medėjantis krūmas, kurio tėvynė Pietų Amerika, atsparus sausrai ir ligoms, gausiai dera, todėl šiuo metu plačiai kultivuojamas daugelyje tropinių ir subtropinių regionų. Maniokai laikomi trečiu didžiausiu angliavandenių šaltiniu po ryžių ir kukurūzų, tai vienas pagrindinių Pietų Amerikos ir Afrikos maisto produktų, manijokai taip pat plačiai naudojami Indijos  ir Pietryčių Azijos šalių virtuvėse.

Maniokų šakniagumbiai vartojami virti ar kepti, savo skoniu primena bulves, iš jų ruošiami įvairūs valgiai.

Iš storų ir pailgų šakniagumbių išgaunamas krakmolas, gaminami miltų, tirpių miltelių, dribsnių, lazdelių ar įvairaus dydžio burbuliukų - perlų pavidalo produktai, vadinami tapioka ir naudojami kaip tirštiklis, gaminant sriubas, padažus, saldžius kremus, pudingus ir kitus desertus. Tai viena švariausių krakmolo rūšių.

Tapijokos perlai gaminami drėgną krakmolą po spaudimu perleidžiant per skirtingo dydžio sietus. Apvalūs žirneliai gali būti skirtingų dydžių nuo 1mm iki 8mm skersmens, tačiau populiariausi 1 – 2mm dydžio perlai. Įprastai, tapiokos perlai yra baltos spalvos, išvirę – permatomi. Labiausiai populiarūs Azijos virtuvėje, ten plačiai naudojami desertų gamyboje. Dideli tapijokos perlai naudojami gėrimams, mažesni – pudingams, vaisių kokteiliams, net pyragams gaminti.

Tapijokos produktai rekomenduojami alergiškiems, glitimo netoleruojantiems žmonėms.

Maistinė vertė 100g: 1513 kj/356 kcal: riebalai 0 g (iš kurių sotieji 0 g), angliavandeniai 87 g (iš kurių cukrus 0 g), baltymai 0 g, skaidulos 0 g, druska 0 g.

Sudedamosios dalys: tapijokos krakmolas. Supakuota aplinkoje turinčioje glitimo, sojos, sezamo, riešutų pėdsakų.


8003144002420

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ekologiški avinžirnių miltai 500g.

4,50 EUR

Ekologiški avinžirnių miltai trinti akmeninėmis girnomis. Išsiskiria originaliu ir subtiliu skoniu. Turi daug skaidulinių medžiagų, taippat mineralų: kalcio, geležies, fosforo, vitaminų C ir B. Puikus baltymų šaltinis.

Ekologiški pilno grūdo ryžių miltai

4,10 EUR

Ryžių miltai gaminami iš visiškai sumaltų ryžių kruopų. Ryžių miltai yra puikus kvietinių miltų pakaitalas, puikiai tinka duonos, pyragaičių ir sausainių kepiniams. Taip pat gali būti naudojamas kaip padažų ir sriubų tirštiklis.