Ekologiški abisininės posmilgės (teff) miltai 250g.

4,90 EUR

Supermaistas ekologiški abisininės posmilgės (teff) miltai 250g. Galima maišyti su kitais miltais, kepti duoną, pyragus, sausainius, blynus, vaflius.

Kiekis

Teff yra dukart daugiau geležies ir triskart daugiau kalcio nei kituose grūduose, dar yra magnio, tiamino ir cinko. Taip taip pat geras skaidulų, baltymų.
Maistinė vertė: 1408kJ/333 kcal.,riebalų 2g (iš jų sočiųjų 0.7g), angliavandenių 64g (iš jų cukrų 1,3g), baltymų 11,2g, skaidulinių medžiagų 8g, druskos 0,02g.

Sudedamosios dalys: abisininės posmilgės grūdai. Gali būti glitimo, sojos, riešutų ir sezamo sėklų pėdsakų.


3 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ekologiški pilno grūdo ryžių miltai

4,10 EUR

Ryžių miltai gaminami iš visiškai sumaltų ryžių kruopų. Ryžių miltai yra puikus kvietinių miltų pakaitalas, puikiai tinka duonos, pyragaičių ir sausainių kepiniams. Taip pat gali būti naudojamas kaip padažų ir sriubų tirštiklis.

Tapijokos krakmolo perlai 500g.

4,49 EUR

Tapijoka - krakmolas, išgaunamas iš valgomųjų maniokų šakniagumbių.

Tapijokos krakmolas vartojamas kaip tirštiklis sriubų, padažų, kremų, pudingų, gėrimų ir kitų desertų gamybai. Gali būti įvairių formų: dribsnių, miltų, rutuliukų, lazdelių.

Rekomenduojama alergiškiems žmonėms. Tai vienas gryniausių ir švariausių krakmolo rūšių, tinkančių patiekalams be glitimo gaminti.

Ekologiški avinžirnių miltai 500g.

4,50 EUR

Ekologiški avinžirnių miltai trinti akmeninėmis girnomis. Išsiskiria originaliu ir subtiliu skoniu. Turi daug skaidulinių medžiagų, taippat mineralų: kalcio, geležies, fosforo, vitaminų C ir B. Puikus baltymų šaltinis.