Pilno grūdo ryžiai

5,90 EUR

Ekologiški pilno grūdo ryžiai. Pilno grūdo ekologiški (rudieji) ryžiai -tai neapdoroti ryžiai, kuriuose išsaugota visa ląsteliena ir gemalas. Maitine verte yra lygūs su raudonaisiais ryžiais.


Kiekis

Mokslininkai teigia, jog pilno grūdo ryžių skaidulos stabdo vėžinių ląstelių vystymąsi, taip pat jose gausu vitaminų: C, E, A, fenolio rūgšties. Pilno grūdo ryžių ląsteliena labai reikalinga sveikai virškinimo sistemai.

Pilno grūdo ryžiai yra maistingesni, nes jų lukšte yra daugiau baltymų, o pats baltas grūdelis – gausus angliavandenių šaltinis.

Maistinė vertė 100 g: - 1490 kJ/351 kcal: riebalų 2,2 g (iš jų sočiųjų 0.7 g), angliavandenių 74 g (iš jų cukrų 1g), baltymų 7,8g, skaidulinių medžiagų 2,2 g, druskos 0,03 g.


10 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Antialerginiai užvalkalai į vaikišką lovytę

72,00 EUR
  • Antialerginiai užvalkalai skirti dulkių erkutėms alergiškiems žmonėms. Audinys yra neaustinis, pagamintas iš labai tankaus mikropluošto, pro kurį neprasiskverbia dulkių erkutės ir alergenai, bet yra laidus orui ir gerai sugeria drėgmę, yra lengvas ir švelnus. Jį galima skalbti 95 laipsnių temperatūroje.
  • Antialerginiai užvalkalai skirti žmonėms, turintiems Stafilokoko ir Klebsiella pneumoniae bakterijas ant odos. Audinio sudėtyje esantis X-statinis sidabris siūlas kuria jonus, naikinančius kenksmingus patogenus (ligos sukėlėjus), bakterijas. Todėl mažina bakterijų plitimą ir slopina uždegiminę reakciją. Atlikti tyrimai įrodė, kad sidabro tekstilė pagerina atopinio dermatito būklę. Bakterijos neįgauna atsparumo sidabrui, kad ir kaip ilgai naudotumėt sidabro tekstilės gaminius.

Ekologiški kerobo (saldžiosios ceratonijos, saldžiavaisio pupmedžio) milteliai

4,20 EUR

Kerobo (saldžiosios ceratonijos, saldžiavaisio pupmedžio) milteliai, gaunami susmulkinus išdžiovintas kerobo ankštis. Kerobas - puikus kakavos pakaitalas, tinkantis tiems, kurie netoleruoja kakavos, kofeino ir nevartoja įprastos kavos. Naudoti galima su visais pieno pakaitalias ar įprastiniu pienu, puikus priedas jogurtams, kepiniams, ledams, (keptiems) obuoliams.