• Išpardavimas!

Ačiū, ne – aš alergiškas

16,99 EUR

Vaiva Lukošienė – visuomenės sveikatos ugdymo ir gyvensenos medicinos specialistė, medicinos kosmetologė, alergiška moteris, alergiško vyro žmona, auginanti alergišką sūnų – remdamasi asmenine patirtimi knygoje dalijasi naudingais patarimais, kaip gyventi, jei esi alergiškas, ką daryti, kad išvengtum bemiegių naktų. Aktualios informacijos, paguodos, patarimų ar receptų šioje knygoje ras ir alergiškas žmogus, ir alergiško vaiko mama, ir visi, kuriems tenka vienaip ar kitaip susidurti su šia, mūsų laikais vis dažnėjančia, būkle.

Kiekis
Paskutinė prekė

Alergija – tai visai kitoks gyvenimo būdas, išbandymas ne tik alergiškam žmogui, bet ir jo šeimai; tačiau nustebsite, kiek problemų galima išspręsti kantrybe ir rūpestingumu! Knygoje rasite daug naudingų patarimų: kaip tvarkyti namus, kokią kosmetiką rinktis, daugiau kaip 100 receptų, pagal kuriuos galėsite pasigaminti patiekalų ir jų sudedamųjų dalių iš jums leistinų produktų.


2 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  • Nauja

Bolivinės balandos, ekologiškos 500g.

4,93 EUR

Ekologiškos bolivinės balandos (kynva) naudojamos salotoms, sriuboms, troškiniams. Galima valgyti šaltą ar karštą košę su riešutais, sėklomis, vaisiais, daržovėmis. Turi daug skaidulinių medžiagų, baltymų, aminorūgščių.

Mielių dribsniai, 125g. (Saccharomyces cerevisiae)

5,70 EUR

Neaktyvūs alaus mielių dribsniai. Natūralūs, be jokių priedų! Tinka salotoms, sriuboms, padažams, troškiniams gardinti. Pagamintą patiekalą reikia apibarstyti mielių dribsniais, tai suteiks sūrio skonį. Didžiausia dienos norma 6 a.š.

Gausus vitaminų šaltinis: B1 50mg (4545%RPN), B2 5mg (357%RPN), PP 30mg (187%RPN), B6 4mg (286%RPN), B5 11mg (183%RPN), Kalcis 150 mg (19% RPN), Fosforas 1300 mg (186%RPN), Magnis 200mg (53%RPN).

 

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.