Antialerginis čiužinio užvalkalas su užtrauktuku

60,00 EUR
  • Antialerginiai užvalkalai skirti dulkių erkutėms alergiškiems žmonėms. Audinys yra neaustinis, pagamintas iš labai tankaus mikropluošto, pro kurį neprasiskverbia dulkių erkutės ir alergenai, bet yra laidus orui ir gerai sugeria drėgmę, yra lengvas ir švelnus. Jį galima skalbti 95 laipsnių temperatūroje.
  • Antialerginiai užvalkalai skirti žmonėms, turintiems Stafilokoko ir Klebsiella pneumoniae bakterijas ant odos. Audinio sudėtyje esantis X-statinis sidabris siūlas kuria jonus, naikinančius kenksmingus patogenus (ligos sukėlėjus), bakterijas. Todėl mažina bakterijų plitimą ir slopina uždegiminę reakciją. Atlikti tyrimai įrodė, kad sidabro tekstilė pagerina atopinio dermatito būklę. Bakterijos neįgauna atsparumo sidabrui, kad ir kaip ilgai naudotumėt sidabro tekstilės gaminius.

Kiekis
Išparduota

Beveik trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami. Vaikystėje dar daugiau. Gerai išsimiegojus ir draugų aplinkui daugiau, ir darbai daug geriau sekasi ir visas pasaulis atrodo gražesnis.
Įvairiausi moksliniai tyrimai įrodė miego svarbą: geras miegas turi teigiamos įtakos mūsų imuninei sistemai, emocijoms, pažintinėms funkcijoms (atminčiai, dėmesio koncentracijai, sprendimų priėmimui) ir net apetitui. Sparčiausi augimo procesai vyksta taip pat miego metu. Štai kodėl miegas toks svarbus mūsų vaikams. Deja aplinkui labai daug miego priešų, dažnai net nematomų.

Dulkių erkutės – plika akimi nematomi padarėliai, kurie patys nieko blogo žmogui nedaro. Tačiau jų paliekami pėdsakai (išskiriami baltymai) 10-15% žmonių sukelia alegrinę reakciją. Alergija namų dulkių erkutėms yra pati dažniausia kvėpavimo takų alergija Europoje, kurios pasekmė – rinitai, dermatitai, egzemos ar bronchų astma.

Dulkių erkutėms labai patinka šilta ir drėgna aplinka todėl jos mielai gyvena mūsų miegamojo lovos čiužiniuose, patalynėje. Čia jos gauna pakankamai šilumos drėgmės ir maisto – smulkių žmogaus odos gabalėlių.

Viena iš priemonių dulkių erkučių poveikiui sumažinti – patalynės ir čiužinio užvalkalai iš anti-alerginio audinio, kuris sudaro natūralų barjerą dulkių erkutėms ir alergenams. Antialerginis audinys pagamintas iš mikropluošto naudojant specialią technologiją, todėl jį galima skalbti net 95 laipsnių temperatūroje, o apsauga nuo dulkių erkučių ir alergenųišlieka ir po daugelio skalbimų.Kitas nematomas miego priešas – bakterijos.

Sergantiems Atopiniu dermatitu, padidėja tikimybė vystytis odos bakterijų infekcijoms. Kinijoje atlinktas tyrimas patvirtino, kad kuo sunkesnis atopinio dermatito laipsnis, tuo didesnis Stafilokoko bakterijų paplitimas.

Mokslininkai patvirtino, kad sidabras yra patikimas būdas kovoti su vietinėmis Stafilokoko infekcijomis dėl jo antibakterinių savybių. Bakterijos neįgauna atsparumo sidabrui, kad ir kaip ilgai naudotumėt sidabro tekstilės gaminius.

Antibakterinių patalynės užvalkalų audinio sudėtyje esantis sidabras kuria jonus, naikinančius kenksmingus patogenus, t.y. ligos sukėlėjus, bakterijas. Todėl mažina Stafilokoko plitimą ir slopina uždegiminę reakciją. Atlikti tyrimai įrodė, kad sidabro tekstilė pagerina atopinio dermatito būklę.

Dažnai alergiškiems vaikams tenka atsisakyti visų mikštų žaislų, nes juose taip pat apsigyvena tie patys priešai, kaip ir lovoje. Dabar mažieji galės turėti ir minkštą draugą pasiūtą iš antialerginio ir antibakterinio audinio.

Audinys:
Micro pluoštas
70% Poliesteris
30% Poliamidas

Savybės:
Sukuria barjerą, kuris apsaugo nuo dulkių erkučių, pūkų, plunksnų ir kitų alergenų. Kvėpuojantis, puikiai sugeria drėgmę.
Audinio pagaminimo technologija užtikrina, kad ir po daugelio skalbimo ciklų, anti-alerginės savybės nepasikeis.

Priežiūra:

  • Prieš pirmą naudojimą būtina išskalbti;
  • Galima skalbti net 95 laipsnių temperatūroje;
  • Draudžiama balinti;
  • Galima džiovinti džiovykloje, standartinėje temperatūroje;
  • Lyginti ne aukštesnėje, kaip 150 laipsnių temperatūroje;
  • Galimas standartinis (sausas) valymas;
  • Skalbti tik su baltos spalvos skalbiniais.

Norėdami užsakyti antialerginę patalynę ar sužinoti apie prekę daugiau, parašykite mums žinutę info@allergy.lt arba susisiekite telefonu +37069955630