Ekologiški tapijokos miltai - krakmolas

4,30 EUR

Ekologiški tapijokos miltai - krakmolas. Be cukrų ir riebalų.

Tapijoka gaminama iš manijokos (lot. Manihot esculenta) augalo šaknies. Tai balti, į krakmolą panašūs saldoki milteliai. Rekomenduojama alergiškų žmonių mitybai.

Kiekis
Išparduota

Daugeliui iš jūsų tapijoka dar labai mažai girdėtas pavadinimas, tai miltai, dar dažnai vadinami krakmolas be glitimo, išgaunamas  iš valgomosios maniokos – augalo, kurio kilmės šalis yra Brazilija.

Ji naudojama konditerijos gaminiams, dietiniam krakmolingam maistui gaminti. Su ja galima gaminti, blynus, duoną, sausainius pyragus, dėti visur kur reikia sutirštinti – tai troškiniai, sriubos ar padažai.

Grynasis kiekis - 250 g.
Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.
Geriausias iki: nurodyta ant pakuotės.


Maistinė vertė (100 g) – 378 kcal/1605 kJ: riebalų 0,1 g (iš jų sočiųjų 0 g), angliavandenių 94,1 g (iš jų cukrų 6,7 g), skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0,1 g, druskos 0,126 g.

Naudojami daugiausiai miltų be glitimo mišiniuose ir kaip tirštiklis gaminant sriubas, padažus, saldžius kremus, pudingus ir kitus desertus.

Sudedamosios dalys: tapijokos miltai (*sertifikuota ekologiška žaliava). Sudėtyje gali būti riešutų, glitimo, lubinų pėdsakų.


8017977020384

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ekologiški kokosų miltai 500g.

5,20 EUR

Ekologiški kokosų miltai tinka desertams, kokteiliams, padažams ar naudojant vietoj įprastų miltų.

* Kontrolės įstaigos kodas NL-BIO-01
   ES / ne ES žemės ūkis
   Kontrolę vykdo VŠĮ Ekoagros LT-EKO-001